برگزاری اختتامیه هفته فرهنگی هنری بیلند PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه 08 ارديبهشت 1391 ساعت 23:29

جلسه اختتامیه هفته فرهنگی هنری بیلند امشب با حضور مسئولان و عده کثیری از مردم در محل مهدیه بیلند برگزار شد.

در این جلسه پس از سخنرانی آقای صفایی فرماندار و آقای قنبری ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان از دست اندرکاران برگزاری این هفته تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

 

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------

 

 

آیین اختتامیه هفته فرهنگی هنری بیلند

آیین اختتامیه هفته فرهنگی هنری بیلند برگزار شد.

دفتر فرهنگ و هنر در طول یک هفته در بیلند ورق خورد.دفتری که در اولش هنر مردان خدا به تصویر کشیده شد و چهره های ماندگار یعنی شهدا زینت بخش آن شدند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد ضمن اعلام این مطلب گفت: ورق دیگر این دفتر محفل انس با قرآن و آشنایی با مفاهیم بلند آن شد تا تشنگان وحی از آن سیراب و فرهنگ متعالی را جستجو و در پی آن باشند.علی قنبری افزود: اوراق دیگر این دفتر آینه های روشن از تجلی تلاش و کوشش در عرصه هنر بود.برپایی کارگاه های آموزشی در رشته های خوشنویسی ،طراحی و نقاشی، معرق و منبت، فیلم و عکس که در طول یک هفته میزبان هنردوستان و اهالی خوش ذوق بیلند بود تا ضمن آشنایی اجمالی با این هنرها بر تاثیرگذاری هرچه بیشتر افکار و اندیشه ها در قالب هنر تاکید نماید.

وی ادامه داد: برپایی نمایشگاه بزرگ فرهنگ و هنر از دیگر صفحه های زرین این دفتر بود.نمایشگاهی که با بیش از 18 غرفه توانمندیهای روستا را در عرصه فرهنگ و هنر ،تولیدات هنری در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد و این را فریاد زد که روستاها ، این مراکز تمدن خیز می توانند بستر کارهای بزرگ فرهنگی هنری باشند و این پیام را داشت که توسعه پایدار در سایه توسعه نظام روستایی است.

در آیین اختتامیه هفته فرهنگی هنری بیلند  که با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان ، اصحاب فرهنگ و هنر و اهالی بیلند برگزار شد ، بیش از 80 نفر از دست اندرکاران و نقش آفرینان این فعالیت فرهنگی اعم از غرفه داران، اعضا ستاد اجرایی، انجمن های فرهنگی هنری مورد تقدیر قرار گرفتند.در این مراسم از ادارات فعال نیز تقدیر بعمل آمد.

 

 

روابط  عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد

 

اضافه‌ كردن نظر