گردهمایی بانوان کانونهای فرهنگی هنری مساجد با حضور خواهران عضو کانونهای دهستان بیلند در محل زینبیه برگزار شد PDF چاپ نامه الکترونیک
شنبه 07 شهریور 1394 ساعت 00:34


همزمان با شب ولادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت علی ابن موسی الرضا (ع) گردهمایی بانوان کانونهای فرهنگی هنری مساجد با حضور خواهران عضو کانونهای دهستان بیلند در محل زینبیه برگزار شد.

در این مراسم محمدپور استاد دانشگاه و عضو شورای شهر گناباد مطالبی را در حوزه خانواده رضوی و اهمیت بحث افزایش جمعیت و آسیب های کاهش جمعیت بیان نمود.

وی اظهار داشت: در دنیایی که تهاجم فرهنگی دشمنان علیه فرهنگ و دین این امت به اوج رسیده است برگشت به سبک زندگی اسلامی یک ضرورت می باشد.سبک زندگی اسلامی در جامعه موجب قوام و پایداری خانواده ها و رشد و اعتلای آن می شود.

محمدپور افزود: زنان جامعه ما باید از حضرت زهرا (س) و حضرت معصومه (س) الگو بگیرند.در صحنه های اجتماعی ،در محیط خانواده ، تربیت فرزند و برخورد با همسر می توانند از این الگوهای دینی در جهت سعادت دنیا و آخرت بهره مند شوند.

در این مراسم از تعدادی از دختران فعال در عرصه فرهنگی هنری تجلیل شد.

منبع:روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد

 

 

نظرات  

 
-5 # محسن 1394-06-08 13:03
با سلام
فكر كنم اقاي دكتر محمد پور منظورتونه به هر حال ايشون فردي مهمي هستند و نبايد اينجوري ... يا حداقل جناب آقاي مي گفتي دوست عزيز يكم به فكر شخصيت افراد و مقام اونها هم بايد باشيم. نمي خواد پيامم رو بزاري تصحيح كن جملاتت رو كافيه .
پاسخ | پاسخ همراه با نقل قول | نقل قول
 
 
+4 # مدیر سایت 1394-06-09 08:27
دوست عزیز در متن خبری همیشه از عناوین افراد استفاده نمیشه
ضمن اینکه اگر توجه کنید منبع خبر روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد بیان شده و ما هیچ دخل و تصرفی در متن خبر نداشتیم
پاسخ | پاسخ همراه با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # * 1394-06-22 17:44
آقا محسن راست میگه این عناوین برای شب اول فبر هم لازم است
پاسخ | پاسخ همراه با نقل قول | نقل قول
 

اضافه‌ كردن نظر